Προκήρυξη 5 υποτροφιών για μετεκπαίδευση σε νοσηλεύτριες/νοσηλευτές Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2023 Το «Ελληνικό Αντικαρκινικό Ινστιτούτο» προκηρύσσει τη χορήγηση πέντε (5) υποτροφιών για μετεκπαίδευση σε νοσηλεύτριες/νοσηλευτές του Νοσοκομείου «Ο Άγιος Σάββας». Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλουν στο «Ελληνικό Αντικαρκινικό Ινστιτούτο» (Λεωφ. Αλεξάνδρας 171, 11522 Αθήνα) αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά μέχρι 30 Νοεμβρίου 2023. Αρχεία Προκήρυξη υποτροφίας σε 5 νοσηλεύτριες/νοσηλευτές(106,25 KB) Κατηγορία: Ανακοινώσεις, Διαγωνισμοί Προηγούμενο άρθρο Προκήρυξη μηχανήματος βραχυθεραπείας Επόμενο άρθρο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ